ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ми раді запросити Вас взяти участь у 7-й міжнародній науково-практичній конференції “Комп’ютерне моделювання в хімії та технологіях і системах сталого розвитку – КМХТ-2019”. Безумовний успіх і інтерес, який викликали попередні шість міжнародних конференцій у 2008-2018 роках, продемонстрували затребуваність в математичному та комп’ютерному моделюванні, принципах сталого розвитку в середовищі наукової громадськості і виробничих структурах. Наш традиційний майданчик, що присвячений проблемам використання комп’ютерних технологій у сучасних хіміко-технологічних виробництвах, став зручним місцем спілкування вчених, розробників моделюючих систем і серйозних споживачів цих програмних продуктів. В Україні це єдина конференція, яка присвячена проблемам використання комп’ютерних технологій у сучасних хіміко – технологічних та суміжних виробництвах. Тому оргкомітет конференцій КМХТ прийняв рішення проводити конференцію кожній рік.

КМХТ-2019 проводиться з метою обговорення досвіду використання комп’ютерного та математичного моделювання в хімії та екології, хімічній і біохімічній технологіях, сучасних напрямках комп’ютерного та математичного забезпечення технологічних систем. У рамках конференції КМХТ-2019 будуть також розглянуті питання сучасної багаторівневої вищої освіти.
Для участі в роботі конференції оргкомітет запрошує представників провідних академічних інститутів НАН України, вищих навчальних закладів, хімічних підприємств, наукових і проектних інститутів, фірм України та зарубіжних країн.
Очікуються учасники з Німеччини, США, Канади, Ірландії, Норвегії, Бельгії, Польщі, Чехії, Словаччини, Колумбії, Росії, Казахстану, Білорусі.

Планується організація екскурсій Києвом та мальовничими місцями Київщини, а також різноманітна культурна програма.

pdf ] Перше інформаційне повідомлення
[ pdf ] Програма заходу